Zbyněk Vyškovský - homepage
Hlavní stránka
Výlety
Modely F1
Motokáry
Software
DRT
Kniha návštěv
Kontakt atd.
Přihlásit

21. 4. 2002 Vysoké Mýto - Honda 390 v rámci Mistrovství ČR

Druhý letošní závod Honda 390 se jel v rámci Mistrovství České republiky, počasí ze začátku vzbuzovalo trošku obavy, ale od sobotní kvalifikace už bylo slunečno.

V první kvalifikaci jsem zajel poměrně slušně - čtvrtý čas, a tak jsem na druhou trošku experimentoval s nastavením káry, těžko říct, zda k lepšímu, ale čas jsem ještě o tři desetinky stáhnul a dostal se na třetí místo.

Po zkušenostech z warm-up jsem znovu zcela změnil nastavení, zdálo se, že hodně k lepšímu, ale nebyl čas ho pořádně vyzkoušet. První zatáčkou jsem sice (s velkými problémy) projel (ehm, tímto se omlouvám těm, kteří to neměli díky mým problémům tak snadné), ale klesl jsem až na asi sedmou či osmou pozici. Jednu pozici se mi podařilo sice získat rychle zpět, ale ve druhém kole jsem o ni zase přišel při vyhýbání se jednomu z Dordů v hodinách... Poté jsem šel opět dopředu, předjel tři jezdce, ale ten poslední se tak snadno nevzdal a na začátku pátého kola na cílové rovince do mě nejspíš ťuknul a můj brzdový kotouč zamířil do věčných lovišť. To byl samozřejmě konec závodu.

Jak se později ukázalo, vyměnit tenhle kotouč není práce na pět minut, takže tímto pro mě skončil celý závodní víkend, druhou rozjížďku jsem jednoduše nestihl.

Tedy nakonec zcela bez bodu. Nicméně na začátku sezóny vypadá startovní pole docela vyrovnaně, a lze se určitě těšit na pěkné souboje...

Oficiální výsledky apod.

Nějaké fotky...

Chytré kecy o přestávkách.
photo

Vašek a Ivoš s kárama.
photo

Já s károu, ten přední plast raději bez komentáře...
photo

Záběr do depa.
photo

Náš slavný létající motorhome (létající proto, že příliš snadno reagoval na vítr).
photo photo photo

Warm-up.
photo photo photo photo photo photo photo

První rozjížďka.
photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo

A druhá rozjížďka, už beze mě...
photo photo photo photo photo photo photo

Valid HTML 4.01!