Zbyněk Vyškovský - homepage
Hlavní stránka
Výlety
Modely F1
Motokáry
Software
DRT
Kniha návštěv
Kontakt atd.
Přihlásit

29. 9. 2002 Sosnová - Honda 390 v rámci Mistrovství ČR

Poslední sprint letošní sezóny se opět jel v Sosnové...

Do třetice všeho dobrého, a tak se mi opět nepovedlo sehnat nové gumy (ani zadní, ani přední), takže mě čekal další pekelný víkend.

Na závod jsem tentokrát přijel až v sobotu, z časových důvodů jsem vynechal první volný trénink. Před kvalifikací jsme přehodili motory vyměněné na píseckou tříhodinovku, ale zapomněl jsem upravit volnoběh, takže v první kvalifikaci jsem jel neustále na půl plynu, na což několikrát tvrdě doplatila tráva za druhou zatáčkou. Kára se celou dobu chovala "divně", těžko říct, co se s ní od posledního sprintu dělo, ale jen starýma gumama a mizerně funkční brzdou to asi nebylo a tak skutečnost překonala mé nejčernější vize - osmnáctá pozice na startu. Krom toho jsem ještě ve volném tréninku dostal ránu do nevyléčených žeber ještě z Písku, takže mě po zbytek víkendu nečekalo nic dobrého.

Závod tentokrát odrážel výkon z kvalifikace, o pár pozic jsem se sice posunul, a celou dobu se udržel na trati, ale žádné zázraky se čekat nedaly - takže v cíli 12. pozice.

Druhá rozjížďka nebyla nepodobná té první, opět šlo o boj spíš sám se sebou a s károu, než o boj s ostatními jezdci, tentokrát jsem dojel ještě o pozici hůř než v první jízdě, tedy třináctý.

Nuž, podvozek je definitivně odsouzen k sešrotování, resp. aspoň jeho části. Další představa ze začátku roku se ukázala býti naivní, aspoň do doby, než se člověk naučí tu techniku trošku šetřit...
Jediné pozitivum nakonec bylo, že se mi i přes tento tragický výkon podařilo udržet pátou pozici v celkovém pořadí, což vzhledem k počtu závodů, ve kterých kára fungovala, není zas tak špatné...

Oficiální výsledky apod.

Nějaké fotky...

Hmmm, možná... budou...
Valid HTML 4.01!